Tule seuran toimintaan mukaan?!!

HEI SINÄ!

Niin juuri, just sinä. Tiesitkö, että TFC on paljon muutakin kuin hyviä treenejä? Jos kropasta löytyy virtaa (ja miksipä ei treenailun jälkeen löytyisi) ja kalenterista aikaa muutamasta minuutista muutamiin viikkotunteihin, kannattaa kysellä myös meiltä, olisko mitään tekemistä. Koska saattaisipa hyvinkin olla. 🙂

Jos siis sisältäsi löytyy ohjailuhommista kiinnostunut liikunnan ihmelapsi ja/tai pistämätön urheilupedagogi, jos olet vannoutunut yhdistysihminen tai jos muuten vaan saat asioita hoitumaan olipa kyse kiinteistönhuollosta, pitsinnypläämisestä tai tarinaniskennästä, tule ihmeessä mukaan yhdistyksen kokouksiin ja kerro miten JUURI SINÄ pistäisit asiat kuntoon!

Kysy lisää / kehu estottomasti itseäsi vaikkapa sähköpostilla tai facebook viestillä!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *